Masters - North Island - Division 4


    
Eastland                  Hawkes Bay 2     Hutt Valley 2     North Harbour 4     Taranaki 2    

     Thames Valley 1     Waikato 3            Waitakere 5       Waitakere 6    

Return to Main page

Last updated  31 Dec 2013

Hawkes Bay 2 vs Waikato 3                    Eastland  vs Thames Valley 1

Eastland  vs Waikato 3                           Hawkes Bay 2 vs Thames Valley 1

                               5 April at  Eastland   (Childers Road Reserve, Gisborne)

North Harbour 4 vs Taranaki 2                                                                           (early start)

North Harbour 4 vs Waitakere 5               Hutt Valley 2 vs Waitakere 6                     ( Bye: Taranaki 2)

Taranaki 2 vs Waitakere 6                       Hutt Valley 2 vs Waitakere 5                     ( Bye: North Harbour 4)

                               5 April at  Taranaki   (Spotswood United Gym, 41 Tukapa St New Plymouth)

Waikato 3 vs Waitakere 5                        Eastland  vs Hutt Valley 2                        Hawkes Bay 2 vs North Harbour 4

                                                                                          ( Byes: Taranaki 2,  Thames Valley 1,  Waitakere 6)

                                                                                                                                                         

Eastland  vs North Harbour 4                  Thames Valley 1 vs Waitakere 6               Hutt Valley 2 vs Taranaki 2

                                                                                             ( Byes: Hawkes Bay 2,  Waikato 3,  Waitakere 5)

                                                                                                                                                         

Waikato 3 vs Waitakere 6                        Hawkes Bay 2 vs Waitakere 5                  Taranaki 2 vs Thames Valley 1

                                                                                           ( Byes: Eastland ,  Hutt Valley 2,  North Harbour 4)

                                                                                                                                                         

                              17 May at  Waikato   (324 Dey Street, Hamilton)

North Harbour 4 vs Thames Valley 1         Waitakere 5 vs Waitakere 6

North Harbour 4 vs Waitakere 6               Thames Valley 1 vs Waitakere 5

                             21 June at  Waitakere   (149 Royal Road, Massey)

Hutt Valley 2 vs Waikato 3                                                                                 (early start)

Taranaki 2 vs Waikato 3                         Eastland  vs Hawkes Bay 2                     ( Bye: Hutt Valley 2)

Hawkes Bay 2 vs Hutt Valley 2                 Eastland  vs Taranaki 2                          ( Bye: Waikato 3)

                             21 June at  Hutt Valley   (25 Vogel Street, Naenae)

North Harbour 4 vs Waikato 3                  Hutt Valley 2 vs Thames Valley 1

Hutt Valley 2 vs North Harbour 4               Thames Valley 1 vs Waikato 3

                           2 August at  North Harbour   (43 Bond Crescent, Forrest Hill)

Hawkes Bay 2 vs Taranaki 2                                                                             (early start)

Eastland  vs Waitakere 6                        Taranaki 2 vs Waitakere 5                       ( Bye: Hawkes Bay 2)

Hawkes Bay 2 vs Waitakere 6                  Eastland  vs Waitakere 5                        ( Bye: Taranaki 2)

                           2 August at  Hawkes Bay   (18 Gavin Black Street, Meeanee, Napier)