Masters - North Island - Division 4 - 2010

            Counties Manukau 3     Horowhenua Kapiti      Manawatu 2       North Harbour 4     Oroua     

            Taranaki 2                      Thames Valley 1            Waitakere 5       Waitakere 6    

 

Return to Main page

Last updated  14 Feb 2010

Taranaki 2 vs Waitakere 5                    North Harbour 4 vs Waitakere 6

North Harbour 4 vs Taranaki 2                Waitakere 5 vs Waitakere 6

                                8 May at  North Harbour

Manawatu 2 vs Oroua                                                                                       (early start)

Counties Manukau 3 vs Manawatu 2         Horowhenua Kapiti  vs Thames Valley 1      ( Bye: Oroua )

Oroua  vs Thames Valley 1                  Counties Manukau 3 vs Horowhenua Kapiti   ( Bye: Manawatu 2)

                                8 May at  Oroua

Horowhenua Kapiti  vs Manawatu 2          Oroua  vs Taranaki 2

Manawatu 2 vs Taranaki 2                    Horowhenua Kapiti  vs Oroua

                             12 June at  Horowhenua Kapiti

North Harbour 4 vs Waitakere 5                                                                         (early start)

North Harbour 4 vs Thames Valley 1         Counties Manukau 3 vs Waitakere 6         ( Bye: Waitakere 5)

Counties Manukau 3 vs Waitakere 5         Thames Valley 1 vs Waitakere 6             ( Bye: North Harbour 4)

                             12 June at  Waitakere

Manawatu 2 vs Thames Valley 1              Counties Manukau 3 vs North Harbour 4

Manawatu 2 vs North Harbour 4               Counties Manukau 3 vs Thames Valley 1

                              24 July at  Thames Valley      (Waihi)

Taranaki 2 vs Waitakere 6                                                                                 (early start)

Oroua  vs Waitakere 6                          Horowhenua Kapiti  vs Waitakere 5          ( Bye: Taranaki 2)

Horowhenua Kapiti  vs Taranaki 2              Oroua  vs Waitakere 5                        ( Bye: Waitakere 6)

                              24 July at  Taranaki

North Harbour 4 vs Oroua                       Manawatu 2 vs Waitakere 5                     Horowhenua Kapiti  vs Waitakere 6

                                                                                ( Byes: Counties Manukau 3,  Taranaki 2,  Thames Valley 1)

                                                                                                                                                         

Counties Manukau 3 vs Taranaki 2             Thames Valley 1 vs Waitakere 5               Horowhenua Kapiti  vs North Harbour 4

                                                                                                   ( Byes: Manawatu 2,  Oroua ,  Waitakere 6)

                                                                                                                                                         

Counties Manukau 3 vs Oroua                  Manawatu 2 vs Waitakere 6                     Taranaki 2 vs Thames Valley 1

                                                                               ( Byes: Horowhenua Kapiti ,  North Harbour 4,  Waitakere 5)

                                                                                                                                                         

                             4 September at  Bay of Plenty        Teams to pay court costs